• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balıkçı Doğan Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğan Yılmaz

Sağlıklı bir yaşam sürmenin temel anahtarlarından birisi dengeli ve doğru besinleri tüketmekten geçmektedir. Bu sağlığımız ve gelişimimiz için gerekli besinler içerisinde balıklarda yer almaktadır. Haftada en az 2 defa tüketilmesi gerektiği önerilmektedir. Çalışma koşulları nedeni ile yorgun geldiğimizde balık hazırlamak biraz zahmetli olabileceği için kaliteli hizmet veren bir kurumdan hizmet alabilirisiniz. Balıkçı Doğan Restaurant olarak bizler sizlere balık menülerimiz ile kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Balıkçı Doğan Restaurant Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Tekirdağ restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere her tür balık çeşitlerini ızgara, kızartma, tava şeklide hazırlamakta ve sunmaktayız. Ayrıca diğer deniz canlılara ait lezzetlerde restoranımızda mevcuttur. Sizlere sunduğumuz bu lezzetlerin üretiminde kaliteli, taze, lezzetli ve güvenilir kurumlardan temin edilmiş malzemelerle hazırlamaktayız. Hazırlık aşamasında temizlik ve hijyen konusunda çok dikkatli davranmaktayız. Çalışan ekip arkadaşlarımız alanlarında uzman, tecrübeli kişilerdir.

Eğer sizlerde kaliteli ve besin değeri yüksek bir menü yemek istiyorsanız ve bunun için kaliteli, taze ve güvenilir hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Balıkçı Doğan Restaurant olarak sizlere hizmet sağlamaktan büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR