• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balıkcı Enes Balık Lokantası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Enes Yazıcı

Balık, gerek ülkemizde sıkça tüketilen, gerekse su konusunda değerli kaynaklara sahip olmamız dolayısıyla ülkemizde kaliteli olarak da temin edilebilmesi mümkün olan bir besindir. Hem sağlık alanında, hem de lezzet alanında insanların gözdesi olan besinlerden biri olan balık, kaliteli protein ve yağlar içermesi bakımından beslenmede olumlu bir yere sahipken, birçok mezeyle tüketilerek lezzet bakımından da insanların vazgeçilmezi olmuştur.

Balık konusunda çok önemli hususlardan birisi de balığın tazeliği, lezzeti ve saklama koşullarıdır. Kolaylıkla bozulabilen balık, saklama koşulları konusunda özenle saklanarak tazeliğinden ödün verilmemesi gereken, aynı zamanda lezzetinin de buna bağlı olduğu bir yemek türüdür.

Biz Balıkçı Enes Balık Lokantası olarak Sakarya Hendek’te, müşterilerimize en taze ve en kaliteli balığı sunan işletme konumunda bulunuyoruz. Saklama koşullarıyla en özenli çalışmayı yaptığımız balıklarımızda, aynı zamanda gelen her balığın tazeliğine dikkat ederek müşterilerimizi lezzet açısından da memnun edecek bir lokanta yaratma yolunda gayret gösteriyoruz.

Hamsi, kalkan, lüfer, kefal gibi birçok sınırsız balık çeşidimizin mevcut olduğu işletmemizde aynı zamanda kilo ile balık pişirimi de mümkün. Balık pişirmenin, balığın hazırlanışında püf noktalardan birisi olması dolayısıyla, balıklarınızı ustalarımıza teslim ederek gönül rahatlığıyla kaliteli bir şekilde pişirilmiş balıkları geri alabilmeniz mümkün. Sakarya restoran alanında hizmetin en kalitelisini temin eden işletmemiz, hem pişirme hem de balık satışıyla da dikkat çeken bir restoran konumunda bulunuyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar