• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balıkçı İlhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selçuk Kekeç

İstanbul restaurant sektörü içerisinde açılmış olan firmamız, balık ve balık yemekleri üzerine sizlere lezzetli ve kaliteyi sunmak için açılmıştır. Uzun yıllarıdır bu sektör içerisinde kendini gösteren bir firma olarak, artık İstanbul’da balık nerede yenir sorusunun da cevabı olmuş durumdayız. Lezzetli ve hijyenik balık yiyebileceğiniz mekânlardan biri olarak her zaman kaliteyi ve konforu sizlere sunuyoruz. Hem şık mekânımız hem de balık lezzetimiz ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamak için buradayız.

İstanbul meşhur balıkçıları arasında yer almayı başaran firmamız, hem şık hem de kaliteli mekânı ile birlikte pek çok kişinin tercih ettiği mekânlardan biri olmaktadır. Balıklarımızın lezzetinden, sunum menülerimize kadar her işe özenen bir ekip ile birlikte çalıştığımız için profesyonelliğimiz de gözler ile görülmektedir.

Zengin menü çeşitliliğine önem veren restoranlardan biri olarak, balık ve balık çeşitleri olarak sizlere en kalabalık menüyü sunuyoruz. Meşhur balıkçılar arasında yer almanın da vermiş olduğu prestij ile birlikte menümüzü giderek şekillendiriyor ve balığın en lezzetli halini sizlerle kavuşturuyoruz.

Balıklarımız taze ve günlük oldukları için de bu konuda şansımız ve lezzetimiz de bol olmaktadır. Sizler de aileniz ile birlikte lezzetli ve kaliteli balık yemenin keyfini doyasıya çıkartmak isterseniz eğer bizlere adres bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda bizlerde toplu balık organizasyonları yapmak isterseniz de önceden telefon numaramızı arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR