• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Balıkçı Murat Usta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Toktaş

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

En lezzetli balık nerede yenir? Tabi ki Balıkçı Murat Usta’da yenir. Antalya restaurant sektöründe lezzetli ve aynı zamanda da kaliteli balıklarımızla değerli müşterilerimizin beğenisini topluyoruz. Sektörün eski isimlerinden olan firmamız, yıllardır burada hizmet verdiği için artık tanınıyor. Bununla beraber her gün yeni müşterilerimizle ailemizi genişletmeye devam ediyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapmaya, değerli müşterilerimize lezzetli balıklar sunmaya, kalitemizden ve lezzetimizden ödün vermemeye gayret ediyoruz.

Dışarıda balık yemek her zaman güvenli ve sağlıklı olmaz. Balık yiyebileceğiniz belirli yerler olmalıdır. Restoranımızda sizlere sunulan balıklar taze, lezzetli ve güvenilir balıklardır. Yılların tecrübesiyle elinin lezzetini birleştiren ustalarımız mutfakta bu balıkları özenle hazırlamaktadır. İsteğiniz üzerine balığınızı salatasıyla yiyebileceğiniz gibi yanında meze ve içeceklerle de tercih edebilirsiniz. Burada her şey sizlerin memnuniyeti için hazırlanmıştır. Şık, sade ama dikkat çeken dekorasyonumuzla sizleri karşılıyoruz. Geniş, ferah ve sakin ortama sahip restoranımız arkadaş ortamınızla ve ailenizle gelmeniz için uygundur.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde kendimizi geliştirmeye ve değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Yenilikler veya değişimler olduğu zaman kendimizi geliştiriyoruz. Müşterilerimize en lezzetli balıkları sunmak için özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Balıklarımızın temizliğini ve pişirmesini en iyi şekilde yapıyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan ekibimizle çalışmalarımızı gerçekleştirmeye ve Müşterilerimize özenle sunmaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR