• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Balizza Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Derya Çömlekçi

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Balizza Güzellik Salonu

Her kadın güzelleşmek Akıllı Kadın Güzel kalmak ister...

Epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj, bölgesel incelme, leke bakımları, selülit tedavisi, güzellik merkezi ve güzellik salonu olarak Kastamonu Merkez de hizmet vermekteyiz.

Balizza Güzellik Salonu sürekli bir şekilde güzellik sektöründe gerçekleşen gelişmeleri takip ederek kendini iyileştirme yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sayede verdiğimiz hizmetlerde ve gerçekleştirdiğimiz satışlarda daha yoğun ve artan bir çizgiye ulaşarak kentimiz için faydalı bir firma haline gelmeye gayret gösteriyoruz.

Vizyonumuz kapsamında bulunan personellerimizin eğitimli ve tecrübeli bir şekilde hizmet vermesi ile birlikte firmamızın çizgisinin korunması için her personelimiziailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bu sayede büyük bir aile mantığı ile çalışan firmamız Kastomonu kentinin hak ettiği başarıyı ve kaliteyi sağlayarak geçmişten bugüne gelen bir kalite standardı oluşturmaktadır. Bu yüksek standart sayesinde firmamız hem güzellik sektöründe hem Kastomonu kentinde önder bir kuruluş haline gelerek birçok firmaya ve kente örnek oluşturmaktadır.
Ana hedefimiz olan güzellik sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR