• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Barajyolu Ayvalık Tostçusu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Birdir

Günümüzün büyük bir kısmını evlerimizden uzakta ya da evlerimizde ihtiyaçlarımızı karşılayacak kadar uzun süreliğine gidebilecek zaman aralığına sahip olmadan geçirmekteyiz. Bu süreci öğrencilik hayatımızın başlangıcından iş hayatımıza ve sonraki yaşam sürecimize kadar her dönemde yaşamaktayız. Bu yüzden kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatları ile hizmet veren bir kurumdan bu konuda hizmet almaya gereksinim duymaktayız. Bizler Barajyolu Ayvalık Tostçusu olarak siz değerli müşterilerimize taze, günlük ve lezzetli tostlarımız ile hizmetler vermekteyiz.

Barajyolu Ayvalık Tostçusu olarak Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, lezzetli, taze ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Adana fast food alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli noktanın korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adına bizler sizlere gerekli olan desteği sağlamaktayız.

İşletmemizde sizlere günün her saatinde taze bir şekilde, lezzetli ustalarımızın ellerinden çıkan tostlarımız ve diğer lezzetlerimiz ile hizmetler vermekteyiz. Vermiş olduğumu bu hizmeti uygularken temizlik ve hijyen konusuna büyük özen göstermekte, ve hassasiyet ile bu lezzetleri hazırlamaktayız. Taze, kaliteli ve güvenilir kurumlardan temin ettiğimiz gıda ürünlerimiz ile bu hizmetleri verdiğimiz için hizmetimizin arkasında durmakta, memnuniyet yüzdesini daha yüksek seviyelere çıkarmak için kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Eğer sizlerde uygun fiyatlı ve lezzetli fast food ürünleri ile hizmet veren bir kurum arıyorsanız bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR