• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baran İletişim

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Özden

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, bu teknolojilerin arka planında yaşanan sorunların giderilmesi için profesyonel desteğe gereksinim vardır. Bizler sektörde yer alan birçok farklı telefon markasının teknik servis desteğini, profesyonel ve tecrübeli ekip üyelerimizle hızlı ve dayanaklı bir şekilde gidermekteyiz. Eğer sizlerin de bu süreçte profesyonel hizmet sağlayan bir kuruma ihtiyacınız var ise bizler Baran iletişim olarak sizlere profesyonel hizmetler sağlayabiliriz.

Baran İletişim olarak Tekirdağ ilinin Çerkezköy ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler neticesinde Tekirdağ teknik servis alanında halkımız tarafından benimsenmiş bir kurum olarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Gelmiş olduğumuz bu noktanın kıymetini bilmekte ve daha iyi hizmetler vererek daha da yukarılara çıkmak için gerekli olan çalışmaları yapmaktayız.

İşletmemizde sizlere Apple, Samsung, Huawei, LG, HTC, Nokia, BlackBerry, Motorola gibi sektörün en büyük markalarına ait olan ürünlerin arızlarının giderilesi için teknik servis desteği sağlamaktayız. Ayrıca bu telefonların daha korunaklı olması için telefon aksesuarlarını da sizlere temin etmekteyiz. Fatura ödeme noktası olarak telefon faturalarınızı da kurumumuzda ödeyebilirsiniz.

Bünyemizde çalışan profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sizlere yüksek kalite hizmetler sağlamaktayız. Eğer sizlerin de bu hizmetlerden herhangi birine ihtiyacınız var ise bizler ile iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Baran iletişim olarak sizlere bu hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR