• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baran Ticaret

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Halil Güneş

Tüm Şanlıurfa’da hizmet vermekte olan firmamız Baran Ticaret birmilyonnokta.com un üyesidir. Hizmet sektörü her zaman büyüyen ve gelişen bir sektör olmuştur. Şanlıurfa hizmet sektörü içinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize pek çok konuda destek olmaktadır. Hizmetlerimiz arasında küçük büyük tüp satışı, tüp bağlantısı için gerekli malzemeler, tüp dedantörü, damacana su, set üstü ocak satışı ve damacana pompası satışı olarak sayabiliriz.

Firma olarak yıllardır sektöre hizmet vermekteyiz. İşlerinde uzman, genç ve dinamik ekip arkadaşları ile çalışmaktayız. Çözüm odaklı yaklaşımlarımız ile evlerde en çok tüketilen su ve en ihtiyaç duyulan tüpleri sizler için evlerinize teslim etmekteyiz. Firmamızın en önemli prensipleri arasında müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmayı sayabiliriz. Firmamız çok geniş bir servis ağı ile müşterilerimize hizmet etmektedir. Sektörde öncü konumda yer alan firmamız bu konumunu korumak için hız kesmeden çalışmalarına devam edecektir. Hep ileriye doğru bir ivmeyle faaliyetlerimize devam etmekteyiz. En iyi olana kadar da çalışmalarımız bu şekilde sürecektir.

Bizleri telefon numaralarımızdan arayarak ya da whatsapp hattımızdan su ve tüp siparişi verebilirsiniz. Hızlı teslimat hizmeti ile istediğiniz adrese en kısa zamanda ürünlerinizi teslim etmeyi garanti ederiz. Müşterilerimiz zaman içinde devamlı müşteri haline gelmiştir. Bu durum müşterilerimizin bize duymuş oldukları güveni göstermektedir. Sunduğumuz hizmetlerimiz için müşterilerimize uyguladığımız fiyatlar her zaman makul seviyede tutulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR