• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Barida Tente Sistemleri

Adres :

Sanayi Mahallesi 3250 Sokak. No: 1 Merkez Isparta Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zafer Tuna Bozkurt

E-Posta Adresi :

baridatente@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 674 66 94

Whatsapp 2:

0 (544) 674 66 94

Çadır branda ve tente kurulumu, masraflı tente fiyatları, şeffaf kaplama sistemleri, pergola sistemleri ve gölge sistemleri gibi hizmetlerde müşterilerimize ihtiyaçlarının giderilmesi için yardımcı olmaktayız. Sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz bu güne kadar müşterilerimiz tarafından takdir edilerek karşılanmıştır. Firmamız elde ettiği başarılarını bundan sonra da tüm gücüyle devam ettirmeye çalışacaktır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamızda güvenilir hizmet üstün kalite standartları ile müşterilerine ulaştırılmaktadır.

Isparta çadır branda ve tente sektöründe yenilikçi, güvenilir ve sağlam işçilikle kalitenin merkezi olmayı sürdürüyoruz. Müşterilerimizin yanında olmaya ve onlara iş güvencesini en üstte tutmaya devam etmekteyiz. İş alanında yaptığımız önemli yatırımlarımızla uluslararası alanda lider bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Tüketicilerimizin kolayca ulaşabilecekleri, yüksek kalitede ürünler ortaya koyuyor ve uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerimizi mutlu etmeye devam ediyoruz. En iyi ürünler sunarak hem müşterilerimizi memnun etmeyi hem de müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedeflemekteyiz. Hizmet sektöründe sağlam işçiliğimizle sizlere arzu ettiğiniz hizmeti kısa sürede temin etmekteyiz.

Değişen piyasa yapılarına ve değişen müşteri taleplerine kısa sürede cevap vermek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Sürekli yenilenme ve iyileştirme prensipleri ile yolumuza devam etmekteyiz. Uygun fiyatlarda yüksek kalitede hizmetleri her bütçe yapısına uygun olarak iletmeye çalışmaktayız. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı memnun etmek için sürekli olarak çalışmalarımızı güncellemekteyiz. Firmamız hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilmek için firmamızı arayabilir ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR