• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baş-arı Kebap Lahmacun Pide

Adres :

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Paşabahçe Cad. Carium Avm İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mikail Morkoç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 977 10 90

Baş-arı Kebap Lahmacun Pide olarak ağız tadına önem vermenin yanında titiz çalışmalarımızlar gündeme gelmeye çalışıyoruz ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu ilerleyişin daha da ses getirmesi adına çabalarımızın artan bir düzlemde olduğunu özellikle belirtmek istiyoruz. Sizlerin gelip bu hizmetten faydalanmasını çok istekli bir şekilde arzu ederek memnuniyetinizi göz önüne sermek istiyoruz ve sağlıklı beslenmenin gereklerini sizlere yaşatmak istiyoruz. Kıvamında bir et tüketiminin ve el emeği göz nuru olan yemeklerin öneminin sizlere tattırılması oldukça önemli bir konu.

İstanbul restaurant sektöründe yaptığımız işin sizlere faydalı olması için en taze ürünlerle yapıyoruz ürünlerimizi. İstediğiniz şekilde de malzemelerini çoğaltabiliyor ya da kıvamı konusunda tercihe göre de hareket edebiliyoruz. Sizlerin görüş ve önerilerine oldukça önem veriyoruz. Bu şekilde plan ve projelerimizi her daim geliştiriyoruz. Attığımız adımlarım hesabını önceden çok ayrıntılı bir şekilde yapıyoruz ve tebessüm yaratan sonuçlar elde ediyoruz.

Birçok işletme içerisinde fark yaratmanın büyük zorluklarının farkında olan bir ekip olarak bu farkındalığın bize katacağı artıları göz önüne alarak her soruna hazırlıklı bir oluşum halinde göze hitap eden işler ortaya çıkarıyoruz. Bunun hızlı ve güvenilir olma konularını da göz önüne alıyor ve bunlara büyük önem vererek ulaşılması en zor noktaları bile kolayca aşmayı kesin bir şekilde hedefliyoruz. Lezzet her zaman sizlerle beraber anlam kazanıyor ve değerleniyor.

beylikduzupidekebap.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR