• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baştanlar Oto Kaporta

Adres :

Küçük Sanayi Sitesi İnönü Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 41 Ferizli Sakarya Sakarya » Ferizli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Baştan- Ferhat Baştan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 870 40 02

Whatsapp 2:

0 (532) 630 76 15

Firmaya Mesaj Gönder

Baştanlar Oto Kaporta olarak Sakarya-Ferizli de hizmet vermekte olupoto kaporta boya,göçük düzeltme,şase düzeltme,plastik tampon tamiri,far tamiri,oto kaportacı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR