• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Batman Güzellik Merkezi ( Este & Beauty Güzellik Merkezi )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İlkay Görnü

  • firma instagram

Kişisel bakımına önem veren herkesin kendine verdiği değerin karşılığını alabilmesini sağlamak için kurulmuş olan Este Beauty Güzellik Merkezi firmamızda siz müşterilerimiz için istediğiniz sonuçları almanızı sağlayacak olan faaliyetleri ortaya koyuyoruz.Batman güzellik merkezifirmalarının öncüsü bir firma olma niteliğimizi her geçen gün daha da yenilediğimiz hizmetler sayesinde sizlerle buluşturabiliyoruz. Her zaman kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiş olan firmamızda güvenilir bir şekilde sizlere kişisel bakımını sağlayacak olan çözümleri en sağlıklı yöntemlerle sunabiliyoruz.

Yıllardır güzellik ve kişisel bakım sektörü içinde faaliyet gösteren geniş bir personel kadrosuyla vermiş olduğumuz hizmetlerde sizlerin memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımız sayesinde beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilecek olan çözümleri üretiyoruz. Tüm müşterilerimizin en sağlıklı ve kaliteli şekilde kişisel bakım ve güzellik merkezi alanında hizmetlerinin karşılanmasını da sağlayabiliyoruz. Alanında lider bir merkez amacıyla yola çıkan güzellik merkezimizde sizler için en yenilikçi ürünlerin ve tekniklerin kullanılmasını da sağlayabiliyoruz. Her zaman güler yüzlü olarak verdiğimiz hizmetlerle kendinizi evinizde gibi hissetmenizi de sağlıyoruz.

İnsan sağlığını koruyacak olan hassas çözümler noktasında titiz çalışmalar ortaya koyarak siz müşterilerimizin cilt sağlığının uzun süreli olarak korunmasını sağlayacak olan çalışmaları da gerçekleştiriyoruz. Hijyenden ödün vermeden ortaya koymuş olduğumuz bu çalışmalarda sizlerin yaptığımız çalışmalardan aldığınız memnuniyetle birlikte kendinden emin bir şekilde bakımı yapılmış ciltlerinizi istediği gibi kullanabilmesini de sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR