• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Battalbey Çiğköfte Didim ( Didim Çiğköfte Siparişi )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Neşe Çavuşoğlu

Aydın fast food sektöründe lokasyonun en meşhur çiğ köfte salonu olarak sektöre adımını atan firmamız; etik ve ilkeli bir ticari anlayışı benimsemiştir. Bu anlayışımız ekseninde hedefimiz devamlılığımızı ve sürekliliğimizi sağlayarak sektördeki faaliyet alanımızda kalıcılığımızı arttırmaktır. İnsan sağlığına verdiğimiz değer firmamızın öncelikli çalışma prensibidir. Bu çalışma prensibimiz ışığında müşterilerimize sunduğumuz çiğ köftelerimizin hazırlanmasından sunumuna kadar tüm aşamalarda sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır.

Üretimini yaptığımız çiğ köftelerimiz kendine has yoğrulma kazanlarında el değmeden ve hijyenik bir ortamda üretilmektedir. Gıda güvenliği ve TSE standartlarına uygun olan ürünlerimiz geleneksel damak lezzetinden ödün verilmeden sunum için hazırlanmaktadır. Üretim esnasında kullandığımız baharat, bulgur, salça ve diğer tüm malzemeler doğal ve yöresel ürünler olup; güvenilir ve bilinen yerlerden tedarik edilmektedir. Bununla birlikte gerek mutfak personelimiz gerekse servis personelimiz hijyen kurallarına maksimum derecede riayet etmektedir.

Çiğ köfterimizi özel gün, kutlama, eğlence gibi her türlü davet ve organizasyonlarınız için toplu olarak ve kilo ile sipariş edebilirsiniz. Siparişlerinizi oluşturmak ve daha detaylı bilgi almak için sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Firma olarak bol porsiyonlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sektördeki çıtayı daima yukarılara taşıdık. Bugünden sonra da bu anlayışımıza bağlı kalarak çiğ köfte geleneğimizi sürdürmekte ve yeni nesillere tanıtmakta kararlıyız. Bunun için bizi biz yapan lezzetimizden ve servis kalitemizden asla ödün vermeden daha geniş kitlelere ulaşmak firmamızın öncelikli hedefidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR