• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baydar İletişim

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Baydar

Baydar İletişim firması olarak çaldıran fatura ödeme noktası,çaldıran turkcell fatura ödeme,çaldıran turkcell tl yükleme,çaldıran telefon alım satım,çaldıran ikinci el telefon satışı,çaldıran 2. el telefon satışı,çaldıran modem satan yerler,çaldıran modem satış noktası,çaldıran super online kablosuz internet,çaldıran telefon aksesuar satışı,çaldıran şarj aleti satışı,çaldıran tablet aksesuarları satışı, vb. hizmetler vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.

Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Çağı yakalayıp geleceğe göz kırpan bir vizyonla beraber çalışma arkadaşlarımızla sadece ülkede değil küresel ölçekte lider konuma yükselmek için gayret göstermekteyiz. Böylece her geçen gün büyümekte olan firmamız yoluna emin adımlarla devam ederken daha güzel günler için gayret göstermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR