• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baydaş Halı ve Koltuk Yıkama

Adres :

Küçük Sanayi Sitesi 1 Sok No: 12 Merkez / Bilecik Bilecik » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Soner Usta - Ali Baydaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ustasoner32@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 213 44 45

Bilecik halı yıkama sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Baydaş Halı ve Koltuk Yıkama ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetlerin kapısını açmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Temizliğin hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğunu biliyor ve üstün bir temizlik hissini yaşayabilmek için tüm enerjimizi harcıyoruz.

Temizliğe harcadığınız zamandan ve enerjinizden tasarruf edebilmeniz için bizler temizlik rutininizin bir parçası olmak için elimizden gelen tüm hizmeti sağlamanın sözünü veriyoruz. Deneyimli, uzman ve işinin ehli kadromuzla beraber halı ve koltuklarınızı büyük bir özenle temizliyor ve en kısa süre içerisinde sizlere teslim ediyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda sizlerin memnuniyeti için işimizi büyük bir özen ve özveri ile gerçekleştiriyoruz. Geniş ulaşım ağımız ile adresinize gelerek halılarınızı teslim alıyor ve en kısa süre içerisinde sizlere teslim ediyoruz. Yine aynı şekilde adresinize gelerek koltuk, kanepe, baza ve yataklarınızı derinlemesine temizliyor ve en inatçı lekelere karşı savaşıyoruz.

Temizliğimizi yaparken en kaliteli ürün ve malzemeleri tercih ederek sizler için daima kaliteden şaşmadan hareket ediyoruz. Üstün hizmet anlayışımız ile sizlere en iyi sonuçları vermeyi hedefliyoruz. Halılarınızı hijyenik bir ortamda büyük bir titizlikle yıkıyor ve ambalajlayıp sizlere ulaştırıyoruz. Bizlere ulaşarak fiyat ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR