• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baz Pizza Elvankent

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Baz

Baz Pizza Elvankent olarak Ankara Etimesgut’ta 3. şubemizin faaliyetini sürdürerek siz değerli misafirlerimize hizmet veriyoruz. Açıldığı ilk günden itibaren çok sevilen ve başarılı olan firmamızın başarısını 3. şubemizle taçlandırdık. Ankara Etimesgut yeme içme ve eğlence sektöründe lider firmalar arasında yerimizi aldık.

Başarı tesadüf değildir. İnanç ve inatla çok çalıştık. Yiyecek ve içeceklerimizi hazırlarken kalite standartlarımızı belirledik ve bu kalitenin altına hiç düşmedik. Ülke bazında marka olan sertifikalı ürünler kullandık ve hala kullanmaya devam ediyoruz. Özellikle et ve et mamüllerinde belirlediğimiz standartları kesinlikle aşmıyoruz.

Kaliteli ürünlerden yapılan yiyeceklerimiz, güler yüzlü hizmet anlayışımız, bahçe konseptiyle dekore etmiş olduğumuz kafe ambiyansımız, kibar çalışanlarımızla daima sizlere hizmetin en kalitelisini sunmaya çalışıyoruz. Özenle hazırladığımız yiyeceklerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Baz Pizza olarak ürünlerimizden bazıları; tantuni, tost, hamburger, gözleme, kahve, kumpir, pizza, ekmek arası et kavurma ve tavuk kavurma gibi ürünlerdir. Yiyeceklerimiz usta ellerde orijinal tatlarda yapılmakta ve hijyen kurallarına harfiyen uyularak büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Bu da firmamızı başarıya taşıyan etmenlerden bir tanesidir.

Firmaları başarıya taşıyan 3 etmen vardır. Bunlardan birincisi kaliteli üründür. İkincisi ürünü sunduğunuz müşterilerinize olan yaklaşımınızdır. Üçüncüsü ise yaptığınız işten aldığınız geri dönütlerdir. Bu üç etmen birleştiğinde başarı gelir. Baz Pizza olarak bu üç etmeni bir araya getirdik ve bu şekilde kalması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Firmamıza güvenerek ürünlerimizi tüketmenize müteşekkiriz. Sizlere daima en iyi hizmeti vermek için çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR