• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bekri Esentepe

Adres :

Esentepe Mahallesi Gazeteciler Sitesi Matbuat Sokak No 15 Şişli/istanbul Türkiye İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Köse

E-Posta Adresi :

7yedigıda@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 873 69 53

Sizlere sıcak ve samimi bir ortamda güzel vakit geçirmeniz ve en güzel lezzetleri tatmanız için kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Restoranımız geniş meze çeşitleri ile sizlere güzel bir akşam yemeğini sunacak şekilde hizmet sunmaktadır. Çok lezzetli yemeklerin bulunduğu geniş menümüzde sizlere en keyifli lezzet deneyimlerini yaşatmayı amaçlıyoruz.

Et yemekleri ve Anadolu mutfağının en güzel örneklerini sizler için hazırlıyoruz. Sıcak ve soğuk meze çeşitlerimiz her zaman en taze lezzetli şekilde sizlere sunulmaktadır. Oldukça ferah, geniş ve şık şekilde düzenlenen salonumuzda sevdikleriniz ile keyifli vakit geçirerek sizler için özel olarak hazırladığımız lezzetlerimizden tadabilirsiniz. Konusunda uzman olan işletmemiz restoran hizmetlerinde her zaman beklenin fazlasını vermektedir.

İstanbul restoran alanında sizlere en güzel içkili mekanı sunmakta ve sizlerden bu konuda övgüler almaktayız. Keyifli bir akşam geçirmeniz için sizleri en güzel şekilde ağırlamakta ve çok seveceğiniz lezzetleri sizler için hazırlamaktayız. Geniş ve sağılık şartlarına oldukça uygun olan mutfağımızda sizler için konusunda uzman olan ustalarımız ve deneyimli mutfak personelimiz en güzel lezzetleri hazırlamaktadır.

Her zaman en taze ve en güzel lezzetleri işletmemizde bulabilir ve bunları oldukça kaliteli servis hizmetlerimiz ile tadabilirsiniz. Oldukça şık ve geniş salonumuzda sizlere en kaliteli servis hizmetini sunmakta ve sizleri en iyi şekilde misafir etmekteyiz. Oldukça keyifli zaman geçirerek, en iyi şekilde misafir edilerek en güzel lezzetleri restoranımızda tadabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR