• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bella Life Garden

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Aygüç

  • firma tw
  • firma instagram

Bella Life Garden çalışanları olarak özel günlerinizi kutlamanız adına kurduğumuz bu iş sizlerin gününe daha da büyük bir anlam katmış oluyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu derin anlamın hatırasını sizlere yaşamak adına en büyük çabaları sarf ediyor ona göre ilerliyoruz. Düğün, kına, yemekli kutlamalar, kır düğünü gibi hizmetler sunmaktayız ve bunlar için gerekli mekânı sizlere tahsis etmekteyiz. O gün bizim mekânımızda istediğiniz kutlamayı yapabiliyor ve o anları ölümsüzleştirebiliyorsunuz.

İzmir düğün salonu alanı büyük rağbet gören bir sektördür. Belli mevsimlerde kullanımı artabilmektedir. Ancak yılın her döneminde sizlere hizmet sunmaktan geri kalmıyoruz. Sizler bizimle iletişime geçerek ya da mekânımıza gelerek gerekli yer ayırtmalarını yapmanız gerekir. Çünkü daha planlı ve oturaklı bir şekilde işimizi gerçekleştirmiş olacağız. Birçok kişi başvuru yaptığında karışıklıklar doğmaması büyük önem taşıyor.

Alanımız gayet şık ve bakımlıdır. Her türlü titizlik içerisinde ilerlediğimiz için mekânın malzemelerini daima kontrol ediyor ve yeniliyoruz. Bu şıklık içerisinde sizlerin daha mutlu bir gün yaşamanızı sağlıyoruz ve bu önemli günde ufak da olsa bir iz bırakmaya çalışıyoruz. Oldukça organize hareket edilmesi gereken bir yaklaşım istiyor yaptığımız iş. Özellikle yemekli organizasyonlar hızlı ve seri bir şekilde sorun yaşanmadan sunulmalıdır. Bu gibi talepler karşısında gerekli ilgi ve alakayı fazlasıyla gösteriyoruz ve işimizin aksamaması adına tecrübelerimizden daima faydalanarak ilerlediğimizi belirtmek istiyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR