• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bellamore Beauty

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatma Arslantürk

reklam logosu
  • firma instagram

Mersin/ Mezitli’de hem kadınların hem de erkek müşterilerinin hizmetlerini beğenisini kazanan firmamız Bellamore Beauty birmilyonnokta.com un üyesidir. Mersin güzellik merkezi sektörü her geçen gün gelişip büyümektedir. Önceden bakımlı olmak yalnızca kadınlara has bir konu iken günümüzde erkekler de bakım yaptırmaktadır. Firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetler arasında; cilt bakımı, vücut sıkılaştırma işlemleri, kirpik lifting uygulamaları, buz lazer epilasyon işlemleri, altın oran kaş tasarımı, manikür pedikür işlemleri, hydrafacial cilt bakımı, saç keratin bakımı, kalıcı makyaj işlemleri ve g5 masajı uygulamaları olarak sayabiliriz. İşlemler sonrasında beğendiğiniz görüntüye kavuşmanızı sağlıyoruz.

Firmamızda iki temel prensibimiz bulunmaktadır; birincisi ve en önemlisi müşteri memnuniyeti, ikincisi de kaliteli hizmet sunumudur. Bu iki prensip bizlere müşteri güvenini ve devamlı müşteri durumunu sağlamaktadır. Firmamızda temizlik kesinlikle öden vermediğimiz konulardandır. Müşterilerimize uyguladığımız işlemler için kullandığımız malzemelerin çoğu tek kullanımlıktır. Tek kullanımlık olmayan malzemeler ise sık sık temizlenmektedir. Bazı işlemlerimiz tek seans iken bazı işlemler de birden çok seansta yapılmaktadır.

Merkezimizde gereken tüm sertifikaları almış, başarılı, işlerinde uzman kişiler çalışmaktadır. Her işlemde kullandığımız aletler son teknoloji ürünüdür. Her zaman teknolojik gelişmeler ve işlemlerle ilgili tüm yenilikler takip edilmektedir. Sunduğumuz fiyatları çok makul seviyelerdedir. Zaman zaman yaptığımız kampanyalarımızla da müşterilerimizin yüzünü güldürmeye çalışıyoruz. Bizlere whatsapp hattımızdan ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, randevu alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR