• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beni Yıka Araç Yıkama Ve Boya Koruma Sistemleri

Adres :

İncir Altı Mah Mustafa Kemal Shel Bulvarı No: 104/1 Migros Otopark İçi Balçova İzmir İzmir » Balçova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüsnü Öber

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

beniyika-inciralti.com

Whatsapp 1:

0 (543) 843 63 83

Whatsapp 2:

0 (542) 260 11 49

İzmir otomotiv piyasasında kapsamlı temizlik faaliyetleriyle hizmet veren Beni Yıka ailesi olarak aracınızın en titiz yardımcısıyız. Temizliğin her çeşidini yapan firmamızda boya koruma sistemi de profesyonel olarak uygulanmaktadır. Misyonumuz, otomobilinizin daha uzun vadede daha nice sürüş keyfini birlikte yaşamanız için çalışmaktır.

Kaliteli piyasa koruma ve yıkama ürünlerini kullanarak aracınız için en dinamik ve uzun süreli kullanım rahatlığını sağlamayı amaçlıyoruz. Dış etkenler yüzünden parlaklığını yitiren ve çizilmeye karşı direnci azalan boyanızın tüm bunlardan korunması için uyguladığımız seramik kaplama ile boyanızı uzun vadeli koruma sağlayan ürünler ile kaplıyoruz. Ayrıca oto bakımı uygulaması yaptığımız merkezimizde premium, nano, deep clean, antibakteriyel, seramik ve ozon cihazıyla express bakım adı altında çeşitlendirdiğimiz bakım türleri ile sadece aracınız için ihtiyaç duyduğunuz bakımı uyguluyoruz. Böylece aracınızın boyasına yapışan zifti, oto klimanızdan gelen kötü kokuları, antibakteriyel ürünler ile koltuk, döşeme temizliği ve derin temizlik olarak adlandırdığımız tür ile de tabandan tavana çok teferruatlı bir şekilde dezenfeksiyonunu yapıyoruz.

Sürekli yollarda, sokaklarda gezdiğiniz aracınız seyahatiniz esnasında birçok kire, toza, mikroba karşı savunmasız kalıyor ve sizde bundan etkilenebilirsiniz. Temizliğine ve bakımına özen gösteren sürücülerin tercih ettiği merkezimizde kullandığımız ithal ürünler sayesinde aradığınız temizliği ve arınmayı sağlıyoruz. Yıllardır sektörün içinde harmanlanarak bugünkü haline kavuştuğumuz merkezimizde profesyonel uygulamalarımızla içinizin rahat edeceği bir bakım ve temizlik yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR