• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ber-ke Teknik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Akbulut

Bir yapının yaşanılabilir ve kullanılabilir hale gelmesindeki en büyük etmen tesisat sisteminin olmasıdır. Tesisat düzenekleri olmadığı sürece ne yazık ki su ve doğalgaz kaynaklarından da yararlanmak mümkün olmamaktadır. Güvenilir yoldan tesisat kurulumu sağlamak ve tesisatlarınız ile alakalı problemlerinize etkili çözümler bulmak istiyorsanız, Eskişehir tesisat ve bakım onarım sektörü içerisinde faaliyet gösteren firmamız ile mutlaka iletişime geçmenizi önermekteyiz.

Tesisat ağırlıklı olarak yürüttüğü hizmetlerinde oldukça geniş kapsamlı çalışan firmamız, tüm talepleri karşılayabilmenin gayreti içerisindedir. Her ihtiyacınıza yanıt bulabileceğiniz hizmet ağımızda güncel olarak sıhhi tesisat, doğalgaz tesisatı, kombi petek temizliği, merkezi ısınma sistemleri, banyo aksesuarları montajı, tamir ve onarım uygulamaları yer almaktadır.

Tesisat alanında alacağınız hizmetlerin kalitesi ve niteliği oldukça önem taşımaktadır. Özensiz gerçekleştirilen tesisat çalışmaları; ileride sızıntı, akma, taşma gibi durumlar ile hem hayatınızı hem de maddi durumunuzu zora sokabilmektedir. Bu tip durumlara asla müsaade etmeyen firmamız, sağladığı profesyonel hizmetler ve uzun ömürlü sistemler ile sizlere güvenli bir yaşam sunmaktadır. Tüm çalışmalarımızda üst düzey kaliteye sahip dayanıklı materyaller kullanılmakta olup, özenle montajları sağlanarak ortaya kaliteli işler çıkarılmaktadır.

Gerçekleştirilen işlerin kalitesi doğrultusunda oldukça ekonomik fiyatlar sunan firmamız, müşterilerinin ilgi odağı haline gelmiş bulunmaktadır. Oldukça yoğun talep gören bir firma olarak, hızlı ve sistemli çalışmalarımız ile her müşterimizin taleplerine yetişmenin çabası içerisinde yer almaktayız. Sizler de tesisat alanında başvuracağınız güvenilir bir firma arayışı içinde iseniz, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR