• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berberist Müjdat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Müjdat Uzun

Kişisel bakım ve güzellik uygulamaları bir erkeğin çok daha şık, çok daha zarif görünmesini sağlar. Bunun için başta saç olmak üzere baş bölgesinde yapılacak çözümler ile hayallerinizdeki görünüme rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Üstelik bugün kişisel bakım alanında ortaya çıkan yenilikler sayesinde bu alanda yapılabilecekler son derece genişlemiştir. Donanımlı ve marifetli bir kuaför ile bütün bunlara ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Gaziantep Şehitkamil’de faaliyet gösteren Berberist Müjdat salonumuzda bizler uzun zamandır tam da bunu yapıyor, siz kıymetli misafirlerimizin bütün kişisel bakım ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Yılların bilgi, birikim ve tecrübesini her geçen gün daha ileriye taşıdığımız salonumuzda kişiye özel çözümler geliştiriyoruz.

Gaziantep kuaför sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bölgemizde eşi benzeri olmayan çözümler geliştiriyoruz. Bu da bizi uzun zamandır Gaziantep’in en çok tercihe edilen kuaförü konumuna getirmiş bulunuyor. Yine de bizler başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha iyisi için çalışıyoruz. Her gün değişen, gelişen kişisel bakım modasını yakından takip ediyor, en trend tasarımların ilk uygulayıcılarından oluyoruz. Dünya standartlarında uygulamalara imza atarak yolumuza devam ediyoruz.

Berberist Müjdat olarak kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyoruz. Bunun için alanında yetişmiş, tecrübeli, işinin ehli, zevk sahibi, dinamik bir kadroyla çalışıyoruz. Sizleri güler yüzlü hizmet ayrıcalığıyla tanıştırıyoruz. Protez saç, anatomik saç, kalıcı fön, manikür, pedikür, saç sakal tıraşı ve çok daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR