• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berca Mühendislik

Adres :

Paşabey Mah Terziler Çarşısı Kat 2 No 96 Merkez/sivas Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hikmet Bulut - Ahmet Bulut

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ahmtbulut1@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 433 99 69

Whatsapp 2:

0 (553) 622 29 70

Sivas inşaat sektöründe uzun yıllar hizmet vermemiz sayesinde artık değerli halkımız tarafından tanınıyoruz. Bugüne kadar sektörde gerçekleştirdiğimiz çalışmaların başarılı olması sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunmaktayız. Firmamızı tercih eden değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla bugüne kadar %100 müşteri memnuniyetini sağladık. Sektörde hizmet vermeye devam ettiğimiz süre boyunca değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini yüksek tutmaya, korumaya özen göstereceğiz.

İnşaat alanında gerçekleştirilecek tüm çalışmalar plan ve program doğrultusunda olmalıdır. Ekibimiz, yılların bilgi ve birikimine sahip olduğu için tüm çalışmalara özel plan ve program oluşturmaktadır. Oluşturulan bu plan ve program doğrultusunda inşaat çalışmaları gerçekleşmektedir. Firma olarak kullandığımız özel makineler ve yüksek kaliteye sahip malzemeler sayesinde sektörün güvenilir çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. İnşaat alanında verdiğimiz hizmetle önceliğimiz can güvenliği oluyor. İnsanların can ve mal güvenliğini sağlamak ve korumak adına çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Ekibimiz çalışkan ve azimli yapıya sahip olduğu için inşaat çalışmalarını vaktinde tamamlamış oluyor. Vaktinde tamamlanan çalışmalar sayesinde hem firmamız hem de müşterilerimiz zaman kaybına uğramamış oluyor.

Yapı inşaatı, tadilatı, bakım ve onarımı yapıyoruz. Disiplinli, tecrübe sahibi, müşteri odaklı hareket eden, müşteri haklarını göz önünde bulunduran ekibimizle birlikte doğru ve güvenilir çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yeniliğe açık olan ekibimizle kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirmeye özen gösteriyoruz. Sektörde yaşanan gelişmeler doğrultusunda firmamızı daha iyi konuma taşıyacağımıza emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR