• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Bereket Et ve Tavuk

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Güney

Bereket Et ve Tavuk olarak İstanbul-Pendikte hizmet vermekte olupet kasabı,toptan kiloluk et,tavuk,toptan ve parakende tavuk ve et,kişilere özel toptan et satışı,et marketi,tavuk marketi,canlı hayvan kesimi,adaklık hayvan,küçük baş hayvan alım satım,büyükbaş hayvan alım satım vb.hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR