• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bereket Kuruyemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arif Aydan

Sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıkların doğru adresi Bereket Kuruyemiş birmilyonnokta.com üyesidir. Kuruyemişler atıştırmalıklar arasında hem sağlıklı, hem de keyif veren yiyeceklerdir. Özellikle kalabalık sofraların vazgeçilmez parçasıdır. Kuruyemiş satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kuruyemişlerin taze ve lezzetli olmasıdır. Sektörde pek çok çeşit bulunmaktadır. Bu çeşitler arasından seçim yapmak oldukça zordur. Öncelikle dikkat etmemiz gereken güvenilir bir adres bulmak, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmektir. Bu noktada ürün yelpazemizin genişliği ve ürünlerimizin tazeliği, içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilmeniz noktasında en büyük yardımcınız olacaktır.

Tecrübe ile ilerlediğimiz bu yolda güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti en temel amacımızdır. Hizmet verirken sizin mutlu ayrılmanız ve memnun kalarak bizi tercih etmeniz bizim büyük gururumuz ve yolumuzun aydınlatıcısıdır.

Firmamız 3 şubesi ve 400 çeşit ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Dünden bugüne damak lezzeti katlanarak artan, damaklardaki tadı ile akıllarda yer eden bir lezzet ayrıcalığı sunar. Hizmetlerimize ek olarak evinizden çıkmadan telefon ile sipariş verebilme kolaylığı sağlamaktayız. WhatsApp hattı üzerinden bize ulaşabilir, istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Böylece ürünlerimize ulaşmanız daha kolay olmaktadır. Kaliteli ürünleri uygun fiyatla satın alabilmenin ayrıcalığını yaşamak isterseniz bir telefon kadar uzağınızdayız. Çankırı kuruyemiş sektöründe adından sıkça söz ettiren bir firma olmanın ayrıcalığı bizim için gurur kaynağıdır. Siz de bu ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz şubelerimize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR