• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bereket Kuzu Dünyası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Yümlü Engin Kutlu

Alanında uzman ve kendi sektöründe lider hizmetleri ile öne çıkan Bereket Kuzu Dünyası markamız, birmilyonnokta.com internet web sitesi üyesi olarak envaiçeşit hizmetlerine devam etmektedir. Ordu Fatsa hayvancılık hizmetleri alanında oldukça nitelikli ve etkin seviyede hayvan satış hizmetleri ile öne çıkmakta olan işletmemiz, oldukça geniş içerikli ve zengin kapsamlı bir teknik hizmet ağına da sahiptir. Damızlık hayvan satan işletmeler arasında oldukça yetkin düzeyde teknik çalışmaları ile tanınmakta olan firmamız, uluslararası seviyede hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile tercih edilmektedir.

Büyükbaş kurbanlık satış ve kurbanlık parçalama hizmetleri ile öne çıkmakta olan Bereket Kuzu Dünyası markamız, canlı hayvan alım ve satım çalışmalarında da en çok tercih edilen firmalar arasında kendisine yer bulmaktadır. Ordu ili Fatsa bölgesinde yer alan işletme merkezi ile kendi alanında lider işletmelerden olan firmamız, büyükbaş adaklık satış hizmetleri alanında da oldukça nitelikli ve etkin seviyede hizmetleri ile öne çıkmaktadır.

Kurbanlık hayvan satış hizmetlerinde oldukça yetkin düzeyde hizmetleri ile öne çıkmakta olan Bereket Kuzu Dünyası markamız, kendi sektöründe yüksek deneyim ve tecrübe sahibi işletme personeline de firma bünyesinde yer vermektedir. Damızlık hayvan satışı ve kurbanlık parçalama hizmetlerinde de en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alan işletmemize; firma GSM telefon numaramız veya işletme genel şube merkezimiz aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR