• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bergama Elektrik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ceyhan Sezgen - Sezgin Uğurluer

Elektriğin keşfedilmesi Dünya tarihinde bir dönüm noktasıdır. Her yerin karanlıkta dahi aydınlık olması ile pek çok değişti. Zaman ile de elektrik bambaşka bir boyuta ulaştı. Bir makinenin çalışmasından sistemlerin kurulmasına kadar vazgeçilmez bir parça oldu.

Bergama Elektrik olarak sizlere çok geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Her geçen gün ile birlikte güvenlik çok önemli bir yere geldi. Bilgilerden, özel ve değerli eşyaların korunmasına kadar her şey güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Alanında uzman ekibimiz en uygun kamera yeri, açısı ve sayısını ayarlayarak kurulum ve montaj yapmaktadır.

Doğal afetler içerisinde yangın çeşitli yönleri ile ön plana çıkmaktadır. Küçük bir kıvılcım bir yangının çıkmasına yeterdir. Evlerde, iş yerlerinde ve çeşitli alanlarda güvenli bir şekilde yaşamın sürdürülebilmesi için yangın sistemleri kurulumu hizmeti de vermekteyiz.

Aydınlatma bir evin dekorasyonunda tamamlayıcı unsurlardan biridir. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz avize sistemleri kurulumu da hizmet yelpazemiz içerisinde yer almaktadır. Bunun yanında sigortada ya da evin bölümlerinde yaşanan elektrik arızalarını da belirleyerek çözüm üretmekteyiz.

Tarım, yaşamın kalbidir. Toprağın kalbi ise sudur. Firmamız tarım sulama sistemleri kurarak çiftçilerin her zaman yanındadır. Ayrıca bahçesi olan ve hayalindeki bahçeyi yapmak isteyen müşterilerimize de yardımcı olmaktayız.

İzmir elektrik elektronik sektöründe güvenilir ve sorunsuz hizmetimiz ile ilk akla gelen yerlerden biri olmanın gururunu yaşamaktayız. Bir arıza ya da ihtiyacınızda sizlerden bir telefon mesafesi kadar yakınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR