• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bernak Lojistik

Adres :

Hacıeyüplü Mah 7503 Sk. No: 13-24 Merkezefendi Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berkan Tire

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@bernaklojistik.com

Whatsapp 1:

0 (552) 242 54 84

Whatsapp 2:

0 (552) 242 54 84

Whatsapp 3:

0 (533) 140 88 83

Lojistik hizmetleri, ticaretin en önemli noktalarından birini oluşturarak ürünlerin istenilen noktaya istenilen zamanda ulaşmasını sağlar. Özellikle toplu bir şekilde ticari ürünlerin ulaşımının sağlanması için lojistik hizmetleri kamyon ve tır gibi profesyonel araçlar ile sağlanır. Bu noktada Denizli gibi özellikle tekstil sektörünün çok yoğun şekilde sürdürüldüğü ticaret kentlerinden birinde Lojistik hizmetleri sağlanabilmesi için Bernak Lojistik olarak merkez bölgesinde hizmet veriyoruz.

Bernak Lojistik firması olarak Denizli nakliyat sektöründe taşıma hizmetlerini profesyonel bir yapı ile sağlıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde öncelikle zamanında teslimat gerçekleştirmeye çok yüksek özen gösteriyoruz. Çünkü doğru zamanda teslimat gerçekleştirilmesi, ticaretin doğru bir çizgide yürütülmesini sağlar. İkinci noktada ise uygun fiyat ile hizmet verilmesi elbette ki her ticari işletmenin temel ihtiyaçlarından birisidir.

Günümüzde sağlanan birçok farklı teknoloji ve sunulan imkanlar ile birlikte firmamız, araç kontrol ve takip hizmetleri sağlayabilmektedir. Yani sağladığımız lojistik kargoların her an takibini gerçekleştirebilmeniz ve nerede olduğunu görebilmemiz için imkanlar sağlanmaktadır. Firmamız Türkiye'nin veya dünyanın neresinde olursanız olun size ulaşabilmek ve bize ulaşabilmeniz için hizmet vermektedir.

Firmanız için sorun oluşturan noktalarda çözüm oluşturabilmek adına sorunların öncelikle göz önünde bulundurulması ve sonrasında çözümlerin oluşturulması kapsamında 7/24 hizmet veriyoruz. Firmamız “Bırakın Yükünüzü Biz Çekelim” sloganıyla şehir içi, şehirlerarası ve ülke bazında nakliyat hizmetleri gerçekleştirerek, ticari işlemlerinizi çok daha kolay ve avantajlı bir hale getiriyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR