• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beşel Teknik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Beşel

Sürekli bir şekilde gelişen ve yenilenen iş dünyası her gün daha fazla teknolojinin kullanılmasını ve daha fazla hizmetin verilmesini gerekli kılmaktadır. Bu nedenle Beşel Teknik firması olarak nitelikli bir şekilde teknik servis sektöründe en yeni ve öncü hizmetleri sunmak adına sürekli bir şekilde biz de kendimizi geliştiriyoruz.
Kullandığımız yeni sistemler sayesinde verdiğimiz hizmetlerde daha iyiyi ve daha ileriyi hedefleyerek personel sayımızı arttırıyor ve sektörde daha büyük bir firma haline gelmeyi planlıyoruz.
Ana hedefimiz olan teknik servis sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR