• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Best Efor Ticaret

Adres :

Nişantaşı Mahallesi Yahya Çavuş Caddesi No: 19/a Konya / Selçuklu Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yavuz Koca

E-Posta Adresi :

eforsu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 356 73 89

Best Efor Ticaret olarak Konya-Selçuklu da hizmet vermkete olupsu arıtma,su arıtma cihazı,tezgah altı su arıtma,tezgah üstü su arıtma,elektrikli su arıtma,su arıtma sebili,pompalı su arıtma,su arıtma sistemleri vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR