• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beste Kuaför Güzellik Merkezi ve Akademi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeliha Çetin

Meb Onaylı Kuaförlük Eğitim Kayıtlarımız Başlamıştır

Kayıtlarımız MART Ayı Sonuna Kadar Geçerlidir

Beste Kuaför Güzellik Merkezi ve Akademi olarak Ankara Etimesgut’ta bulunan salonumuz uzun yıllardır kalitenin ve güvenin değişmeyen adresi olmuştur. Yola çıktığımız andan itibaren eşi benzeri olmayan uygulamaları hayata geçirdik ve kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen güzellik merkezi haline geldik. Fakat başarılarımızı yeterli görmeyerek her zaman daha iyisini ve daha güzelini ortaya koymayı başardık. MEB onaylı akademi faaliyetlerimizi de hayata geçirerek kişisel bakım, güzellik alanında uzmanlaşmak isteyenlere kurslar vermeye başladık. Bu sayede de uzun zamandır onlarca kişisin sertifikalı kişisel bakım uzmanı olmalarını sağladık.

Ankara güzellik merkezi sektörünün öncü ve örnek kuruluşlarından birisi olarak modayı yakından takip ediyoruz. Çünkü kişisel alanında sürekli değişmeler, gelişmeler olmakta, yeni uygulamalar yeni ürünler ve modellerle sektör değişimine devam etmektedir. Bizler de dinamik yapımızla bütün bunları yakından takip ediyor, bölgemizin ilk uygulayıcılarından birisi olmayı başarıyoruz. Uygulamalarımızı kişiye özel hale getiriyor, size en iyi gidebilecek modelleri en başarılı şekilde yapıyoruz. İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak her ne gerekiyorsa tam zamanında hayata geçirmekten çekinmiyoruz.

Beste Kuaför Güzellik Merkezi ve Akademi olarak deneyimlerimizi, tecrübelerimizi ve uzmanlıklarımızı sizlerle de paylaşmak için yola çıktık. Bu kapsamda başarıyla eğitimlerimizi yapıyor, ilgisi olanların başarılı birer kişisel bakım uzmanı olarak yetişmeleri için çalışıyoruz. Bütün uygulamalarımızda kaliteyi elden bırakmadan uygun fiyat avantajlarını da beraberinde sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR