• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beste Sağlık Kabini

Adres :

Menderes Mahallesi 3. Sokak İlim Çelik Apt. No: 3 / B Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Beste Bozkurt

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 294 42 33

Beste Sağlık Kabini isimli firmamız birmilyonnokta üyesidir. Mersin sağlık sektöründe vermiş olduğumuz profesyonel hizmet ile sizlere sağlıklı yaşam sunuyoruz. İnsanlık için her şeyden önce sağlık gelir. Sağlık hepimiz için değerlidir. Asla ikinci plana atılmaması gerekir. Sağlıklı bir yaşam için elbette ki hepimiz elimizden geldiği kadar dikkat etmeliyiz.

Beste Sağlık Kabini ailesi olarak kurulduğumuz günden bu yana kendimizi sürekli yeniliyor, geliştiriyor, tecrübemize tecrübe katıyoruz. Sizlerin sağlığını daima önemsiyor, özverili, bilgili, dikkatli ve güvenilir bir hizmet veriyoruz. Alanında eğitimini tamamlamış, tecrübe kazanmış uzman kadromuz ile, son derece hijyenik, konforlu ve güvenilir bir ortamda tedavi hizmeti sağlıyoruz. Evde tedavi almak istediğiniz durumlarda deneyimli hemşirelerimiz tarafından evinizde güvenli tedavi alabilirsiniz. Firmamız tarafından serum takma-çıkarma, enjeksiyon, dikiş atma-alma, sonda takımı, değişimi, pansuman, kulak yıkama, kan testleri, tansiyon-şeker takibi ve evde sağlık hizmetleri olarak son derece profesyonel ve hijyenik bir hizmet verilmektedir. Sağlık kurallarına fazlasıyla uyan temiz, başarılı ekibimizle ve sizlerin tercihiyle günden güne gelişip büyüyerek, geniş kitlelere ulaşmayı başarıyoruz.

Kaliteli, güvenilir bir hizmet sunan firmamızdan kesintisiz hizmet almak için bizlere sayfamızda bulunan adreslerimizden ulaşabilir, iletişim numaralarımızdan arayabilir sınırsız ve kaliteli sağlık hizmeti alabilirsiniz. En ufak rahatsızlanmanızda deneyimli kadromuzla daima yanı başınızdayız. Sağlığınız bizim için çok önemli, sizin içinde öyle olsun. Hastalığınızı hafife almayınız zaman geçmeden bizi arayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR