• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beşyıldız Pansiyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Bey

Beşyıldız Özel Kız Öğrenci Yurdu, MEB tebliğlerine göre yönetilmekte (disiplin kuralları, giriş - çıkış saatleri), anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedef edinmiştir.Hiçbir siyasi kurum, vakıf ve dernekle ilişkisi bulunmamaktadır.
Çağdaş yönetim anlayışıyla, başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

Yurdumuzda 1 yönetici, 1 sorumlu müdür, 1 yönetim memuru,2 güvenlik görevlisi, 2 temizlik personeli, 1 teknisyen, 1 aşçı ve 1de aşçı yardımcısı görev yapmaktadır.

Yurt kapasitemiz ;111'dir..

Daha önce otel olarak inşa edilmesinden ötürü hijyenik kalma özelliğine sahip zemin ve duvar boyası mevcut olan yurdumuzun odalarında ortopedik ikiz yataklar, her öğrencinin kullanımı için komidinler, yangın sensörleri ve çalışma masaları bulunmaktadır. Yurdumuz oldukça merkezi bir yerde olup, depreme dayanıklı olarak inşa edilmiştir.

Başarının yolunun sağlık ve mutluluktan geçtiğini düşünerek, yurdumuzu bir öğrencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve aile ortamını aratmayacak şekilde tasarladık.

Kısacası hedefimiz en iyiyi sunarak kendinizi evinizden uzakta ama evinizde hissetmeniz...

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR