• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Betül Topal Estetik & Güzellik Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Betül Topal

Her insan güzel ve bakımlı görünmek ister. Fakat bazen cildimizde bir takım sorunlar rahatsız olduğumuz problemler olabilir. Bunları kendi başımıza halletmeye çalışmak yerine profesyonel bir yardım almak en iyi seçenektir. Bu yüzden de sizlere Betül Topal estetik olarak Giresun’da hizmet vermekteyiz.

Her insanın cildinde bir takım sorunlar olabilir ama bunlardan sorunsuz bir şekilde kurtulmak artık çok kolaydır. Gelişen teknolojiler ile beraber yeni birçok cilt bakımı seçenekleri ve tedavileri ortaya çıkmıştır. Giresun güzellik merkezi olarak sizleri bu hizmet sunmaktayız. Öncelikli olarak çeşitli kişisel bakımı ve cilt bakımı seçeneklerimiz mevcuttur. Cildinizde rahatsız olduğunuz ufak lekelerden kurtulmak için cilt leke tedavisi seçeneğimiz mevcuttur. Yine cildinizde rahatsız olduğunuz en büyük sorunlardan siyah noktalarınız için siyah nokta tedavimiz bulunmaktadır. Ayrıca gözenek sıkıştırma işlemimiz, altın maske uygulamamız gibi çeşitli maskelerimiz mevcuttur.

Tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak isteyenler için ise lazer epilasyon ve buz lazer seçeneklerimiz mevcuttur. İğneli epilasyon uygulamamız da bulunmaktadır. Dudaklarınız için ise dudak renklendirme işlemimiz vardır. Yüzümüzde bakışlarımızı etkileyen en önemli organ kaşlarımızdır bunun içinde tasarımları çok önemlidir. Çeşitli ve yüzünüze uygun kaş tasarım seçeneklerimiz mevcuttur. Profesyonel ekibimizle birlikte hizmet vermekte olup çeşitli makyaj uygulamalarımız ve kalıcı makyaj uygulamamız mevcuttur. Güzelliğinize güzellik katmak amacıyla hizmet vermekteyiz. En kaliteli ürünlerimiz ve uzman personelimizle her türlü bakım için hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR