• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bey Süt

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsa Öner

Sanayi sektöründeki ilerlemeleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken bir bölgedir Trakya bölgesi. Sanayi sektöründeki hızlı gelişiminin dışında hayvancılık alanındaki gelişmeleri de dikkat çekmektedir. Geçmişten günümüze teknolojik devrimlerle beraber durmadan gelişen sanayi sektörü de Trakya bölgesi içerisinde kendine büyük bir gelişme alanı bulmuştur. Kimyasal atık fabrikaları, yağ fabrikaları derken günümüzde Trakya bölgesinde hayvanlardan elde edilen ürünlerin işlendiği fabrikaların sayısı da giderek artmaktadır.

Kaliteli hayvan yetiştiriciliğine verdiğimiz önemle beraber işlerimizi büyütüp geliştirmek isteği ile Bey Süt markasını kurduk. Tekirdağ hayvancılık sektöründe kurduğumuz bu firma ile beslediğimiz büyük baş hayvanlardan elde ettiğimiz sütleri işleyerek yoğurt ve tereyağı elde ediyoruz. Bey Süt markası olarak büyük süt işleme fabrikalarına çiğ süt temin ediyoruz.

Yaylalarda otlatarak doğal ortamında beslediğimiz sağlıklı hayvanlarımızın sütlerini el değmeden otomatik süt sağma makineleri ile sağıyoruz. Hijyenik ortamları oluşturmaya özen gösterdiğimiz bu süt sağma alanlarını oluşturarak sağdığımız ineklerden elde edilen sütlerden geleneksel usul mayalama yöntemi ile yoğurt elde ediyoruz. Yoğurt gibi geleneksel usullere uygun elde ettiğimiz doğal köy tereyağının da firmalara teminini sağlıyoruz. Firmaların yanı sıra özel istek olduğu takdirde kişisel müşterilerimize uygun fiyatlarla süt, yoğurt, tereyağı satışı geçekleştiriyoruz.

Büyük baş hayvancılığın yanı sıra küçük boyutlarda bir tavuk çiftliği de bulunan Bey Süt firmamızın süt ve süt ürünleri dışına yumurta satışı da yaptığı en bilindik gerçektir. İster firmalara ister özel müşterilerimize belirli periyodlar ile ürün temini gerçekleştirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR