• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyaz İnci Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülay Bilgiç

Müşterilerimizin rahat ve konforu için her türlü detay düşünülerek dekore edilmiş geniş, ferah salonumuzun sıcak ambiansını sizde hissedeceksiniz. Hijyen, konfor ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz her işlem için ayrı bölümler oluşturulmuş merkezimizde bulunmanın huzur ve keyfini yaşayacaksınız.

BEYAZ İNCİkonularında uzman kadrosuyla, sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Bu modern, samimi ve güler yüzlü ekiple tanışmak ve dilediğiniz konu hakkında detaylı bilgi almak için bizi hemen arayın!

BEYAZ İNCİuzun yıllar Estetik ve Güzellik sektöründe edinilen tecrübe ile uzman kadrosuyla 2005 yılında Adana’da hizmet vermeye başlamıştır.

Temel ilkesi, en kaliteli ürün ve en iyi hizmet olanBEYAZ İNCİGüzellik Merkezi kalitesi ile tanınan, dünyaca ünlü firmaların ürünlerini kullanmakta ve sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen EstetisyenGülay Bilgiç,konusunda uzman bir kadro ile her zaman en iyiyi sunmak için sizleri bekliyor.

BEYAZ İNCİGüzellik Merkezi, dünyaca tanınan ürünleri ile en kaliteli ürün ile çözümler sunmayı ilke edinenBEYAZ İNCİGüzellik Salonu Avrupa’dan özel olarak tedarik ettiği zayıflama kremleri ile Bady Rap hizmeti de vermektedir.

BEYAZ İNCİGüzellik Salonu siz değerli müşterine sıcak ve sevgi dolu bir ortamda bütçenizi de üzmeden size yönelik çözümleri ile sizleri bekliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR