• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beydağlı Pide Ve Çorba Salonu

Adres :

Hürriyet Mahallesi Menderes Caddesi No: 38 (çevre Yolu Üzeri) Ödemiş/izmir İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Yumuşak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozlemyumusak53@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 419 63 70

İzmir restaurant sektöründe lezzetin yeni adresi, Beydağlı Pide ve Çorba Salonu. Restoranımız sektörde uzun yıllar ismiyle var olmasa bile yıllardır bu sektörün içinde olan ekip arkadaşlarına sahiptir. İşinde usta ekibimizle birlikte değer verdiğimiz müşterilerimiz için her gün özenle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sizler temizliğe ne kadar önem veriyorsanız emin olun firmamız için de önemli. Hem mutfakta hem de serviste titizlikle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Ödemiş üzerinde bulunan restoranımız geniş, ferah, sakin, arkadaşlarınızla ve ailenizle rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir ortama sahiptir. Mercimek çorbası, tarhana çorbası, şehriye çorbası, ezogelin çorbası, etli pide, kıymalı pide, peynirli pide, salatalar ve çeşitli içeceklerimizle müşterilerimize hizmette sınır tanımıyoruz. Elimizin lezzetine güveniyoruz ve müşterilerimize bu lezzetleri özenle sunuyoruz. Kullandığımız ürünlerimizi doğal ürünlerden tercih ediyoruz. Yemeklerimizin lezzetli olmasıyla beraber sunuma da önem veriyoruz. Çorbalarımızı, yanında sıcacık taze ekmeklerimizle servis ediyoruz. Rezervasyon üzerine de hizmet vererek siz değerli müşterilerimize yemeğinizi soğutmadan saatinde servis ediyoruz. Yıllardır bu sektörün içinde olarak kazandığımız tecrübeler sayesinde müşterilerimize eksiksiz hizmet veriyoruz.

Yeni lezzet çalışmaları yaparak kendimizi bu sektörde geliştirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimiz için önce kalitemizden sonra da lezzetimizden ödün vermiyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, sayısını koruyan, işini severek yapan çalışma arkadaşlarımızla hem mutfakta hem de serviste özenle çalışıyoruz. Çorba ve pidelerimizle siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR