• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Beyhan Bayan Kuaförü

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Beyhan Bağcı

  • firma instagram

Güzel ve bakımlı olmak herkesin istediği bir durumdur. Bu sebeple de bu alanda birçok farklı yollar aranmış ve bulunmuştur. Bu yolların bir parçası olan kuaförler ise, kişiyi adeta baştan yaratan, değiştiren bir kurum olmuştur.

Kadınların en büyük aksesuarları olan saçların bakımı güzellik konusunda en önemli rolü oynamaktadır. Bu sebeple de sık tercih ettikleri kuaförlerde işin ehli kişiler tarafından yapılan dokunuşlar ile bambaşka biri ve özgüveni daha da fazlalaşmış bir insan olarak çıkmaktadırlar.

Hatta o kadar çok tercih edilmektedir ki, müşterilerinin adeta ikinci bir ailesi, sırdaşı, en yakın arkadaşı konumuna gelmiştir. Bizler de siz değerli müşterilerimize güzellik ve bakım konusunda yardımcı olabilmek, güzelliğinize güzellik katabilmek ve hayatlarınıza dokunabilmek için Bursa kuaför sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü, müşteri memnuniyetine her zaman önem veren, işinin uzmanı çalışma ekibimiz ile sizlere güzellik konusunda en iyi ve en kaliteli yöntemleri en uygun fiyata sunmak için hizmet veriyoruz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan işletmemizde temizlik konusunda oldukça hassas davranılmaktadır. Sizlere sağlıklı güzelliğin kapılarını aralamak için işimizi büyük bir titizlik ile yapıyoruz. Sizler için kullanacağımız her malzemeyi dezenfekte edip steril bir ortamda muhafaza ediyoruz. Çünkü siz değerli müşterilerimizin sağlığı Beyhan Bayan Kuaförü için her şeyden önce gelmektedir.

Kaliteli ve en güvenilir adres olan Beyhan Bayan Kuaförü’nde müşterilerimizi ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duymaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar