• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyşehir Komagene

Adres :

Evsat Mahallesi Uyaroğlu İşhanı Ali Akkanat Caddesi Konya » Beyşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Tatış

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hakantatis93@gmail.com

Çiğ köfte Türkiye’de sevilmekte olan bir yemek olmanın yanında besleyiciliğiyle de sofralarımızın vazgeçilmezlerinden biri olmaktadır. Bizlerde bulunduğumuz gıda alanının hassasiyetinden dolayı her şeyin en kalitelisine layık olan müşterilerimize hizmet için en güzelini yapmaya gayret edeceğiz. İnsanlara çiğ köfteyi sevdirmek adına kaliteden ödün vermeden Beyşehir Komagene’yi kurduk.

Konya fast food sektöründe olan Beyşehir Komagene olarak müşteri memnuniyetini amaç edinerek temizlik ve kaliteden vazgeçmeden müşteri devamlılığını sağlayarak verimli bir çalışmayı hedeflemekteyiz. Sektör şartları doğrultusunda devamlı kendimizi yenileyerek öncü firmalardan biri olmayı istemekteyiz. Ürün sunumlarımızla sektör içerisinde müşterilerimizin en güvendiği lider marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bu doğrultuda ürünlerin en kalitelisini, en tazesini ve en sağlıklısını müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Tedarik, yapım, ulaştırma ve müşterilerimize sunma aşamalarında dürüstlük ve kaliteden asla ödün vermemekteyiz. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle olan tüm bağlarımızda samimi, doğru ve adaletli bir davranış sergileyeceğiz. Yenilik ve çağımız gelişmelerine uyarak verdiğimiz hizmet ve tatları hep daha iyiye götürmekteyiz. Beyşehir komagene olarak hızla büyümeye devam etmekte ve etsiz çiğ köftenin lezzetini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Alanlarında tecrübeli personellerimizle her dakika hazır olan teçhizat ve malzeme stoğumuzu tecrübeli çalışanlarla birleştiren iş yerimiz şimdiki gibi gelecekte de sizlerin istek ve arzularının da üzerinde hizmet vermeye devam edeceğiz. Gel al ya da paket servis sistemimizle siz de lezzetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR