• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyza Deniz ve Av Malzemeleri

Adres :

Merkez Mahallesi Ginolu Caddesi No: 13 Çatalzeytin/kastamonu Kastamonu » Çatalzeytin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Azak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

umitazak@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 832 76 63

Whatsapp 2:

0 (543) 248 86 80

Whatsapp 3:

0 (535) 832 76 63

Whatsapp 4:

0 (543) 248 86 80

Beyza Deniz & Av Malzemeleri olarak Kastamonu da hizmet vermekte olupav malzemeleri,fişek,havalı tüfek,ses tabancası, deniz av malzemeleri vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR