• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bgm Coiffeur

Adres :

Konukser Mh 819 Sok Dostlar Apt No: 8/a Muratpaşa Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burcu Merdan- Gökan Merdan

E-Posta Adresi :

burcumerdanbgm07@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 448 07 58

Whatsapp 2:

0 (544) 448 07 58

Kişisel bakım, bir tercih değil zorunluluktur. Üstelik bütün bayanlar daha güzel ve daha bakımlı görünmekten mutluluk duyarlar. Bu, onların enerjilerini yükseltir, daha pozitif olmalarını, hayata daha güler yüzle yaklaşmalarını sağlar. Özgüvenlerini arttırarak başarı basamaklarını daha kolay tırmanmalarına yardımcı olur. Bütün bunların yanında daha genç ve dink kalmalarını sağlar. Fakat bütün bunlar, kişisel bakım uygulamalarının uzman birileri tarafından yapılmasıyla mümkündür. Antalya Muratpaşa’da hizmet veren Bgm Coiffeur salonumuz tam da bunu yapıyor. Yılların deneyimi ve bilgi birikimini zevkli tasarımlarıyla birleştirerek müşterilerimizin kişisel bakım ve güzellik ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Antalya kuaför sektörünün en başarılı ve en yenilikçi işletmesi olarak kişiye özel tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Günün anlam ve önemine dair çözümler üreterek ihtiyaçları fazlasıyla karşılıyor, ilgi odağı olmak isteyenleri hayallerindeki tasarımlarla buluşturuyoruz. Amacımız müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktır. Bunun için her müşterimizin özel olduğu, en iyiyi hak ettiği bilinciyle çalışıyoruz. Dünya markalarının en son ürünlerine salonumuzda yer veriyor, başarının tesadüf olmadığını kanıtlıyoruz. Müşterilerimizin kişisel bakım ihtiyaçlarına en sağlıklı ürünlerle karşılık veriyoruz.

Salonumuzda her zaman alanında uzman, yenilikçi, güler yüzlü personellerimizle çalışıyoruz. Zevkli tasarımlara sahip personellerimizin her biri sürekli kendini geliştirmekte, güncel tutmakta, modayı yakından takip ederek en son trendleri başarıyla uygulama becerisi gösterebilmektedir. Gelin başı, lazer epilasyon, kaş tasarım, kirpik tasarım ve daha fazlası salonumuzda profesyonelce yapılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR