• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Biberzade Çiğköfte

Adres :

Cumhuriyet Mah. Ömer Derindere Bulvarı No: 118 İstanbul Samsun Karayolu Üzeri Osmancık Devlet Hastanedi Karşısı Çorum » Osmancık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hacer Kurt

E-Posta Adresi :

duran_1955@msn.com

Whatsapp 1:

0 (538) 362 55 19

Whatsapp 2:

0 (535) 853 02 94

Ülkemizin her noktasında çok çeşitli lezzetler yapılmaktadır. Bu lezzetlerden biri ise çiğ köftedir. Hazırlanması çok zahmetli olan ancak tadının eşi benzeri olmayan bu lezzeti bulabilmek için uzaklara gitmenize gerek yoktur. Biberzade Çiğköfte olmak sizleri çiğ köftenin en özel hali ile buluşturmaktayız.

Her gün taze bir şekilde hazırlanmaktadır. Dilerseniz buraya gelerek dilerseniz de alo paket servisimizi tercih edebilirsiniz. Tabakta farklı farklı şekillerde sunulmaktadır. Acılı, az acılı ve acısız olmak üzere sevdiğiniz çeşidini rahatlık ile bulabilirsiniz. Herkesin zevkine ve damak lezzetine uygun olacak şekilde menümüzü oluşturduk. Ayrıca çiğ köftenin yanında salata ile nar ekşisi ile birbirlerini mükemmel bir şekilde tamamlamaktadır. Uluslararası sağlık standartlarına uygun bir şekilde kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Hem eşsiz bir lezzet ile hem de hijyenik ortamlarda güvenli bir şekilde yoğurulmaktadır. Çorum bölgesinde hizmet sunduğumuz dükkanımız sorunsuz hizmetin adresi konumunda yer almaktadır. Öğlen ya da akşam yemeklerinde bugün ne yesem diye düşünmek yerine bizi arayabilirsiniz. Keyifli bir vakit geçirmek için arkadaşlarınız ya da aileleriniz ile dükkanımıza gelebilirsiniz.

Çorum fast food alanında avantaj sahibi bir ildir. Çünkü Osmancık ilçesinde sunduğumuz hizmet ile imzasını atmıştır. TÜRLAK tarafından kalite yönetim sistemine uygun, ISO 9001:2008 kriterlerine uygun ve 2016 yılında İstanbul Ticaret Gazetesi tarafından ticaret ödülü kazanan bir markadır. Sizlere daha iyi bir şekilde hizmet sunabilmek için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR