• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Bibonat Oto Yıkama ve Uyguluma Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aytek Aydın

  • firma instagram

Ankara otomotiv sektörü içerisinde kurulmuş olan firmamız bu sektör içerisinde ayrıcalıklı ve kaliteli hizmeti uzman desteği ile sizlere vermek için kurulmuştur. Araç temizleme, araç seramik kaplama, oto uygulama merkezi hizmetleri ile bu sektör içerisinde en ayrıcalıklı hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Ankara içerisinde aracınız için gerekli olan pasta cila uygulaması, motor koruma uygulamaları, motor yıkama, araç seramik kaplama, oto kaput koruma, boyasız göçük düzetme hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmetleri sunuyoruz. Tamamı alanında uzman olan ekibimiz ile birlikte en kısa süre içerisinde, en kaliteli malzemeler eşliğinde almış olduğunuz hizmetin hakkını veriyoruz.

Araçlarınızın dışı kadar içi de temizliğe ihtiyaç duyan alanlardan biridir. Bu nedenle araç iç dış detaylı temizlik hizmetimiz ile en kaliteli ve en hijyenik hizmeti bir arada sizlere sunuyoruz. Araç içerisinde temizlik yaparken kullanmış olduğumuz malzemeler bitkisel şampuanlarından oluşmaktadır. Araç koltuklarına zarar vermeyen ve zararlı mikroorganizmaların atılmasına sağlayan bu malzemeler kısa süre içerisinde en etkili sonucu vermektedir.

Otomotiv sektörü içerisinde oto kuaför hizmetlerimiz ile Ankara içerisinde öncelikli tercih edilen sayılı firmalardan biriyiz. Hem aracınızın düzenli bakımlarını, hem de daha estetik görünmesi için gerekli olan tüm uygulamaları bir arada sunuyoruz.

En ekonomik fiyata en kaliteli hizmeti veren firmamızdan sizler de hizmet almak için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinde yer alan bilgilerimizden hemen ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR