• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bide Pide Restaurant

Adres :

Batıkent Mah.   Şehitkamil Gaziantep  Gaziantep

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kerim Yiğit

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

szrdenniz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 610 77 20

Restaurant sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Bide Pide Restaurant olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.


Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.


Misyonumuz,

Bide Pide Restaurantolarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.Bide Pide Gaziantep Şubesiyle Hizmetinizde. Karadeniz Pidesi ve Kendine Özgü Lezzetleriyle "Pidenin Lezzeti" Sloganıyla Siz Değerli Müşterilerine En Güzel Tadı Sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR