• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilal Mobilya

Adres :

İbrahim Bilgen Cad. Bergüzar Hanım Apt. No: 5/b Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Gömeç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Bilal Mobilya firması olarak Antalya'da sizlere sunduğu tüm hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sizlere sunmaya başlamış bulunmaktayız. Antalya mobilya sektöründe hizmet veren firmamız Bilal Mobilya firması olarak sizlere müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler evinizde ve işyeri gibi ortamlarda kullanılan mobilyalar üzerinedir. Firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetlerini sizlerin ihtiyacına yönelik olarak sizlere sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket de etmekteyiz.

Sizlere sunduğumuz hizmetler çok büyük çeşitlilik ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Sunduğumuz tüm ürünlerimiz modern çağa uygun olan ürünlerdir. Ürünlerimizde sunduğumuz kalite ile birlikte de uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Sizlere sunduğumuz ürünlerimiz konusunda sizlere yardımcı olan tüm iş arkadaşlarımızda alanlarında gerekli eğitimi almış ve profesyonel bir şekilde de hizmet vermeye devam eden kişilerden oluşmaktadır. Uzman arkadaşlarımız sizlerin tüm sorunlarını cevaplayarak sizlere ürünlerimiz hakkında geniş bir bilgi sunmaktadır.

Bir evin ihtiyacı olan tüm mobilyaları sizlere sunan firmamız sizlere sunduğu ürünlerinde sizlerin isteği üzerine sizlere özel mobilya tasarım hizmeti de sunmaktayız. Tamamıyla sizlerin isteklerinden oluşan tasarım mobilyalarımız sadece sizde bulanan eşsiz ürünlerdir. Firmamız sizlere sunduğu hizmetlerden ihtiyacı olan herkesin ulaşabilmesi için olabilecek en uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaktayız. Sizde firmamız sizlere sunduğu eşsiz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız online olarak da hizmet veren müşteri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR