• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilama Börek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Turan

Günümüzde artık iş hayatının yoğun temposu altında çalışmakta ve öğle aralarında ya da akşam eve vardığımızda yemek yeme ihtiyacı duymaktayız. Ancak yoğun bir çalışma temposu sergilememizden dolayı bunu hazırlayacak istek ve enerjiye sahip olmamaktayız. İşte buralarda imdadınıza yemek hizmeti veren kurumlar devreye girmekte ve sizler için gerekli olan lezzetleri imal etmektedir. Ancak bu lezzetlerin güvenilir, ev yapımı ve sağlıklı olması önemli bir kriterdir. Bizlerde Bilama Börek olarak sizler için gerekli olan bu hizmetleri sizlere vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Bilama Börek olarak Trabzon ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda gerekli olan profesyonel lezzetleri imal etmekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere verdiğimiz kaliteli, lezzetli, doğal, taze, güvenilir ve günlük olarak vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde Trabzon'da börekalanında halkımız tarafından tercih edilen güvenilir bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlara sahip hizmetleri sizlere vermek adına yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere destek olmaya devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere yöresel börek lezzetlerimiz, el açması böreklermiz ve daha birçokpastane çeşidimiz ile sizlere gerekli olan profesyonel lezzetlerin sunumunu gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel bir kadro ile steril, taze, kaliteli ve güvenilir malzeme kullanarak bu üretim işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde Bilama Börek olarak bizlerden bu konuda hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR