• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilardo Akademi Ankara

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yağmur Arslan

Türkiye’de bilardo çok oynanan liselerde üniversitelerde ve yediden yetmişe herkesin sevdiği ve oynayabildiği bir oyundur. Genellikle okul ve iş yerlerinde öğlen saatlerinde zaman geçirmek için oynanan masa tenisiyle birlikte iki pratik oyundan biridir.

Bilardo genelde iki kişiyle oynanan, etrafı bantlarla çevrili ve dikdörtgen şeklinde bir masa etrafında isteka ve özel bilardo toplarıyla oynanan bir oyundur. Bilardo oyunları delikli ve deliksiz olmak üzere ikiye ayrılır. Özel yetenek bilgi ve beceri gerektiren bilardo da önsezi de önemlidir.

Ankara Eğlence bilardo oyunu için sizleri Bilardo Akademi ile tanıştırmak isteriz. Ankara’nın göbeğinde, Çankaya Bahçelievler’de bilardonun kalbi burada…

Bilardo masası mermerden yapılmıştır. Masanın kalitesi, istekanın kalitesi de oyun kalitesine doğrudan etki eder. Biz bu kaliteyi sizlere sunuyoruz. Deneyimli ve tecrübeli hocalardan bilardo eğitimi almak ve kendinizi geliştirmek için doğru adrestesiniz. Ayrıca düzenlenen turnuvalara katılabilir, bilardo kariyerinizi geliştirebilirsiniz. İşte tam bu noktada Bilardo Akademi ile bilardo ustalarının deneyimlerinden faydalanmaya ihtiyacınız var.

Spor yapmak, sosyalleşmek insanın fıtratında vardır. Örneğin futbol veya basketbol gibi yorucu sporları belli bir yaştan sonra yapamazsınız. Ama bilardoyu yaşınız kaç olursa olsun yapabilirsiniz. Siz de bizimle beraber bilardonuzu geliştirin, oynarken keyif alın ve burada kuracağınız değerli arkadaşlıklarla sosyalleşin. En azından bir kez olsun yerimizde bizi ziyaret edin ve buradaki samimi ortamımıza eşlik edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR