• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilge Tattoo

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yılmaz Karagöz

İstanbul Bilge Tattoo olarak güzellik ve kişisel bakım sektöründe profesyonel hizmetimiz ile karşınızdayız. Tattoo dövme yaptırmayı düşünüyorsanız sizlere sunduğumuz birbirinden farklı modelden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Dövme alanındaki başarılarımızla İstanbul’da akla ilk gelen olmayı başardık. Sizler de yeni tarzınıza kavuşmak istiyorsanız tereddüt etmeden bizi tercih edebilirsiniz.

Çekmeköy dövme sildirme, Çekmeköy en iyi dövmeci ve İstanbul Çekmeköy kalıcı dövme yapımı arıyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul Çekmeköy dövme artisti için iletişim kurabilir ve tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Sanatçılarımız kusursuz işler çıkarmaktadır. İnce detaylı düşünülerek yapılması gereken dövme işlemleri için gelin siz de profesyonel ellere kendinizi emanet edin.

Donanım ve altyapımız modern tekniklere uygun biçimdedir. Son teknoloji ürünleriyle hizmet vererek her geçen gün çalışmalarımıza yenisini ekliyoruz. Gelişmiş hizmet vazgeçilmezimizdir. İşlemlerimiz hijyenik ortamda ve sağlığa uygun biçimde yapılmaktadır. Alanında eğitimli kişiler ve deneyimli ekibimiz tüm isteklerinize cevap verecektir. Kişiye özel dövme işlemlerinin yanı sıra dövme sildirme hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Güler yüzlü hizmetimizde karşılıklı güvene dayanarak şeffaf hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Uygun fiyatlara dövme yapımı sizler için bulunuyor. Kalıcı ve geçici dövme istekleriniz için istediğiniz zaman stüdyomuzu ziyaret edebilirsiniz. Salonumuzda tüm malzemeler eksiksizdir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle çalışarak en çok tercih edilen tattoo stüdyosunda sizleri bekliyoruz. Siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. En iyi hizmet ile tanışmak için vakit kaybetmeyin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR