• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilgi Teknik Uydu Ve Gsm

Adres :

Hürriyet Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No: 334250 Gaziosmanpaşa İstanbul İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdinç Bilgili

E-Posta Adresi :

bilgiteknikuydu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 048 40 05

Firmaya Mesaj Gönder

Bilgi Teknik Uydu Ve Gsm

Uydu kurulum merkezi, kumanda satışı, tv tamiri, çanak anten kurulumu, güvenlik kamerası montajı ve cep telefon teknik servis olarak İstanbul Gaziosmanpaşa da hizmet vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Bilgi Teknik Uydu Ve Gsm firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Bilgi Teknik Uydu Ve Gsm olarak en fazla önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyeti olmaktadır. Sizlerin en kaliteli hizmeti alması ve sorunlarınızın çözülmesi konusunda çok hassas davranan firmamız bu nedenle çok ilgi görmektedir. Ayrıca bu başarılı hizmetlerin uygun fiyatlar ile size sunulması da önemli bir amacımız olmaktadır. Sektörde çok fazla ilgi gören firmamız fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile her zaman fark yaratabilmiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR