• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilke Güvenlik Sistemleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ozan Ömür


Elektronik güvenlik sistemleri teknolojinin hızla gelişmesi ile beraber hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuştur.İnsanların can ve mal sağlığını koruma içgüdüsü,daha huzurlu bir yaşam sürme isteğine paralel olarak elektronik güvenlik sektörü hızla büyümektedir, bu büyümenin diğer bir nedenide sistemlerin fiyatlarının herkesin alabileceği seviyelere gelmesi olarak değerlendirebiliriz.

Elektronik güvenlik sistemleri sektörü de diğer sektörler gibi rekabetin artması ile daha kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerin piyasaya çıkaması fiyatların her geçen gün daha makul hale gelmesi ile paralellik göstermektedir.

Eviniz ve iş yeriniz için sunmuş olduğumuz alarm güvenlik hizmeti, abonesi olduğunuz alarm heberalma merkezi tarafından 7/24 takip edilmektedir, hırsızlık,yangın ,gaz kaçağı acil sağlık durumları ve panik durumlarında maksimum 7 saniye gibi bi süre içerisinde size ilgili kolluk kuvvetini yönlendirilmesini adres teyitsiz bir şekilde yapabilmektedir. Sizin ve Ailenizin huzurunu, mutluluğunu, can ve mal güvenliğinizi tehdit edici risklerin ücretsiz bir şekilde güvenlik analizini yapmak, sizleri bu konuda en doğru şekilde bilgilendirmekyaklaşık 20 dakika süren pronet güvenlik hizmetlerinin tanıtınımını yapmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Eviniz ve iş yeriniz için yaptırmış olduğunuz kamera sistemi ileevinizive iş yerinizi internetin olduğu her yerden bilgisayar yada cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz

Element Elektronik , CCTV sistemler , Alarm sistemleri ,Personel takip,Yangın Algılama,İnterkom, Fiber Optik sistemler alanında tecrübeli kadrosu ile her zaman kendisini geliştirerek en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan bir kadroya sahiptir.

Avenir, Neutron, Lg ,Samsung cctv Teknik Servisi

Kayıt Cihazı, Kamera kurulum, Arıza ve Teknik Servis Hizmeti

PARADOX, DSC ALARM SİSTEMİ KURULUM VE TEKNİKSERVİSİ ALARM TAKİP MERKEZİ ABONELİĞİ

ANALOG VE iP GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ KURULUM,
TEKNİK SERVİSİ, YILLIK BAKIM ANLAŞMASI,
ARIZALI KAMERA VE DVR TAMİRİ,

MESAJ BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

Tel :0212 210 85 45

GSM: 0 532 666 77 58

Paradox Alarm Teknik Servis, kurulum ve periodik bakım hizmetleri.

İŞ YERİ,FABRİKA, OFİS,EV ,APARTMAN, SİTE VE BENZERİ YAŞAM ALANLARI İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞ GÜVENLİK KAMERA, ALARM,YANGIN İHBAR, ELEKTRONİK GEÇİŞ SİSTEMLERİ ARTIK LÜKS OLMAKTAN ÇIKIP HAYATİ ÖNEM TAŞIYAN BİR İHTİYAÇ HALİNE GELMİŞTİR.

Element Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak tüm bu gereksinimlerinizi analiz eder,ihtiyaçlarınızı en doğru şekildetesbit eder,projelendiririz ve sizlere alternatif çözümler sunarız, bütçeniz doğrultusunda satın alabileceğiniz en kaliteli ürün ve hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

EV ,BEBEK İZLEME İÇİN GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ

Evede bebeği olan ve çalışan evebeyinler çocuklarını izlemek ve bakıcılarının tutumlarını takip etmek amacı ile evede güvenlik kamerasına ihtiyaç duyarlar,sahip oldukları sistem ile internetin olduğu her yerden uyumlu cep telefonları ile evlerini online olarak izleyebilirler iphone telefonlar bizim kurulumunu yaptığımız sistemler LG ve Neutron kayıt cihazları ile sorunsuz çalışmaktadır. adsl hattınızın ip adresini servis sağlayıcınıza baş vurarak statik yani sabit ip ye çevirmeniz gerekmektedir, sistem kurulumunu ve modemden port yönlendirmelerini yaptıktan sonra size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifreler ile internetten online izleyebilirsiniz ,geçmişe dönük kayıtları izleyebilirsiniz. ip kamera seçenekleri ve daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

APARTMAN VE SİTE GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ

Apartman ve sitelerde bina içi giriş çıkışları izlemek ,site içi giriş çıkışları ,çevre , oyun parkı ve otopark alanlarını izlemek ve kayıt altına almak için güvenlik kamera sistemine ihtiyaç duyarlar, güvenlik kamera sistemleri uydu sistemleri ile entegrasyon yapıldıktan sonra apartman sakinleri tv lerinde av kanalına basarak kamera sistemini online olarak izleyebilirler .

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR